تبلیغات
عروج اندیشه - بیانات در پایگاه نیروی دریائی ارتش در بندرعباس
عروج اندیشه
یا لثارات الحسین...

 

بسم الله

 

همیشه دیدار و بیانات آقا در میان نیروهای مسلح برای من جذابیت خاصی دارد. احساس سربلندی مضاعف می کنم هنگام سان دیدن آقا و ابهت و اقتدار را در گامهایش میبینم. از همین رو دوست دارم بیانات ایشان را بدون هیچ دخل و تصرفی وارد کنم. به شما هم توصیه می کنم این طنین با شکوه را با وجودتان حس کنید.

 

1- یقین بدانید امروز یكی از مؤثرترین كارها، كاری است كه شما در نیروهای دریائی ارتش و سپاه به انجام دادن آن مشغولید: جبران عقب‌افتادگی‌های طولانی سالهای درازی كه حكومتهای طاغوتی نگذاشتند و زمینه‌ی پیشرفت دریانوردی و حضور دریائی را برای ایران عزیز فراهم نكردند.

 

2- منافع دریا مال همه است؛ امكانات این دریای پربركت متعلق به این ملتهاست. چگونه میشود از این بركات به نفع منافع ملی استفاده كرد و كشور را از آن بهره‌مند كرد؟ با داشتن اقتدار. این اقتدار را شما نیروهای مسلحی كه با معنای جهاد و مفهوم ازخودگذشتگی خو گرفته‌اید، میتوانید تأمین كنید.

 

3- امروز منطقه‌ی خلیج فارس و دریای عمان با وجود حضور نامطلوب و مضر ناوهای كشورهای مختلف ـ اروپائی و آمریكائی ـ در این منطقه، یك منطقه‌ی آزاد، مستقل و متكی به نفس است، به خاطر حضور جمهوری اسلامی و ایران سربلند و ملت مقتدر كشور عزیزمان.

 

4- از آغاز تشكیل نظام جمهوری اسلامی، ما هرگز هیچ كشوری را، هیچ قدرتی را  به رویاروئی و جنگ تشویق نكردیم و نخواهیم كرد و تا آنجائی كه بتوانیم، از هر گونه رویاروئی حساب شده یا تصادفی جلوگیری میكنیم ـ این به جای خود محفوظ است ـ ما یك ملت صلح‌طلبیم؛ اما آن كسانی كه پیشرفت كار خودشان را با حضور نظامی، با تحكم نظامی، با زورگوئی‌های معمول میخواهند تأمین كنند، باید در مقابل خودشان یك ملت مقتدر را حس كنند.

 

5- این منطقه با حضور نیروهای مسلح كارهای بزرگی دارد؛ چه منطقه‌ی دریای عمان و چه منطقه‌ی سواحل خلیج فارس. دستگاه‌های دولتی و مسئولان گوناگون كشور موظفند همكاری‌های لازم را با نیروهای مسلح انجام دهند تا این كارها به بهترین وجه انجام بگیرد.

 

 
طبقه بندی: جانم فدای رهبر، 
درباره وبلاگ

سر خوش ز سبوی غم پنهانی خویشم
چون زلف تو سرگرم پریشانی خویشم
در بزم وصال تو نگویم ز کم و بیش
چون آینه خو کرده به حیرانی خویشم
یکچند پشیمان شدم از رندی و مستی
عمریست پشیمان ز پشیمانی خویشم...
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
لوگوی دوستان